25/06/15

מינימלית בלוג אופנה

מינימליזם זו מילה גדולה ומאוד נפוצה בשנים האחרונות וארון מינימליסטי יכול ללבוש כמה פנים. 

ארונות מינימליסטים הם לפעמים הפכים גמורים: אחד יתפקע מרוב עומס פריטים, שכולם בסגנון נקי ומונוכרומטי. ארון אחר יכיל דווקא פריטים מנומרים ובוהקים, אבל מעטים במספר. בין סגנון לכמות, אני מנסה למצוא את האמצע ולנפות מהארון בחכמה משני הכיוונים: צמצום הכמות והידוק הסגנון.

מבחינה כמותית, בואו נגיד שפרויקט 33, שמקדם מלתחה שמורכבת מ-33 פריטים בסך הכל (כן, כולל נעליים!), לא קורץ לי. אופנה גורמת ללב שלי להתרחב ולעיניים להבריק ביום רע (אף פעם לא הבנתי איך קילו גלידה, טובה ככל שתהיה, עדיפה). אני לא יכולה לדמיין את היום שבו אפסיק לקנות. אני גם לא רוצה שהוא יגיע! אני פשוט רוצה לקנות אחרת, מתוך מניעים נכונים, גם אם יהיו לי קצת יותר מ-33 פריטים במלתחה. 

לגבי סגנון - התהליך שאני עוברת הוא של סינון רכישות אימפולסיביות וטרנדיות, וגיבוש ארון יותר אחיד אבל לא באופן מוגזם; את המינימליזם הקיצוני שמורכב רק משחור-לבן-אפור, שוודי כזה (שנראה טוב בעיקר על שוודיות) אני משאירה בעיקר  לפינטרסט, ובמציאות מתחדשת מדי פעם ברכישה שווה בסגנון לצד פריטים קצת יותר חיים.

הפריט שאני נפרדת ממנו השבוע בלב כבד הוא ההפך הגמור ממינימליזם שוודי מוקפד. 

מינימלית בלוג אופנה

קודם כל, נשים את הדברים על השולחן: קוראים לי חן, אני מאוד אוהבת פאייטים ונצנצים, ואני לומדת למתן את הנטייה הזו עם השנים. 

מעבר לאובססיה לנצנוץ, החולצה הזו נרכשה בתקופה שבה גיליתי את ebay ושחוץ ממטענים זולים וחולצות כדורגל, מסתובבות שם גם מציאות אופנתיות וריכזתי את כל מאמצי הקניות שלי לשם - חיפוש ממוקד של פריטי יד שנייה ווינטג' ממותגים נחשקים.

אף פעם לא הייתי בחורה של שמות מפוצצים או לוגואים, להפך - זה מרתיע אותי מלקנות פריט - אבל לפריטי מעצבים מיד שנייה יש קסם מיוחד ונפלתי בו. כשמצאתי אותה - פאייטים בשילוב גזרה נונשלנטית וחותמת איכות של אוסקר דה לה רנטה - האצבעות שלי רצו להקליק על רכישה. הדבר האחרון שעבר לי בראש זה אם ולאן אלבש את היפה הזאת. אחרי כמה שבועות היא הגיעה, מרשרשת ומסנוורת ובאמת מושלמת. ולא לבשתי אותה חוץ ממדידות לעולם. 

מינימלית בלוג אופנה 

אוסקר, זה לא אתה, זו אני, שמבינה שפחות מתאים לי להיראות כמו כדור דיסקו. למי היא כן תתאים? אם אתן בעלות חזה קטן, ולא מפחדות למשוך קצת תשומת לב (חיובית). או אם במקרה מצטלמת הפקת אופנה ברוח הסבנטיז שואו.

שנייה לפני הסוף, ממליצה בחום לקרוא את  הטור הנהדר של שירה ברויאר על מותגים, בגדים בשקל ועיקרון ה80-20 שמלווה את כולנו בלי שאנחנו שמות לב (ואולי מתישהו כן שמות לב, ופותחות בלוג בנושא). 

תעודת זהות:

מה: חולצת פאייטים בגזרת טי, צבע לילך. נהדרת ונעימה ובמצב מצוין.

מי: מותג הקז'ואל של אוסקר דה לה רנטה.

מידה: XS על התווית, מושלמת גם ל-S. 

מתי ללבוש: בחורף, כחלק ממראה שכבות קודר. מבין השחור והאפור היא תציץ בחלקה ותאיר לכן את היום.

מינימלית בלוג אופנה

מחיר: 90 ש"ח. בא לכן על החולצה? רוצות עוד פרטים/תמונות? כתבו לי למייל

לא התחברת? אולי בפעם הבאה יגיע פריט החלומות - הירשמי לעדכונים מהבלוג!