20/12/2015

נפתח במילוי חובות (כיפיים) - ברכות לאיה, קוראת נאמנה של הבלוג, שזכתה בחולצה של Asos בפעילות שהעליתי בפוסט הקודם, תתחדשי!

בפוסט השני בבלוג, לפני חצי שנה, כתבתי על  הקושי למצוא נעליים טובות, יפות וצמחוניות. העובדה שכפות הרגליים שלי לא שוות בגודלן (פער של כמעט מידה שלמה) לא עוזרת, ומעבר למגבלות החומר, המידה והסטייל, מעיבה על התהליך גם סוגיית הנוחות. יש נעליים נוחות יותר, יש נוחות פחות, צרות מדי, גבוהות מדי, לוחצות מדי - אבל בשבילי, כל נעלי העולם, חוץ מכפכפי הווייאנס, מגפי גומי פשוטים וסניקרס של בנסימון, לא נוחות. אני צריכה הרבה יותר משתי ידיים כדי לספור כמה נעלי בובה תמימות למראה גרמו לי לצלוע ואפילו לדמם באמצע הרחוב; כמה עקבים בגובה ידידותי בהחלט של פחות מ-5 ס"מ בגדו בקרסול המסכן שלי; כמה מוקסינים עתירי שיק גברו על שכבות פלסטרים אימתניות שכרכתי על עצמי.

ואני, אופטימיסטית/עקשנית/מטומטמת (מחקי את המיותר), ממשיכה להאמין שברכישה הבאה זה ישתנה. הנעל המושלמת מחכה לי אי שם, שאצלע לעברה באלגנטיות ונחישות עם אשראי מוכן ביד. כרוניקה ידועה מראש.

אחרי ההקדמה הזו, אתן יכולות לנחש מה מערכת היחסים שלי עם זוג הנעליים שאני מציעה למכירה השבוע.

מינימלית בלוג אופנה

נעליים חד פעמיות עם הדפס מושלם שנותן זריקת אופי לכל הופעה. הן נמצאות אצלי במגירה (עם גיחה חד שנתית לבדיקת יציבות שתמיד מסתיימת בכישלון) בערך 8 שנים. אני פשוט לא יודעת ללכת עם גובה כזה, לצערי ולשמחת עמוד השדרה שלי שבטח מודה לי על מניעת נזקים.

בטח הרבה מכן מזדהות עם הבעיה. לאורך השנים, אוסף הנעליים שלי מפגין פער קיצוני ביחס בין כמות לשימוש בפועל. הוא תמצית תופעת הבזבוזים והרכישות הלא הגיוניות, אלו שהופכות לא רלוונטיות ביום יום מהר מאוד. בניגוד לבגדים, אותם אפשר לנסות ולהציל בעזרת תיקוני מידה או טרנספורמציה מוחלטת, עשרות זוגות נעליים שאת לא מצליחה ללכת בהן, ובכן - יש סיבה מדוע אין לך מספיק כסף לקנות דירה.

מדויק (מלבד יכולות החשבון של קארי). 

לסיום, אני חייבת להודות שהסיבה העיקרית שבגללה אני ועקבים גבוהים מעולם לא הסתדרנו היא שאני פשוט עצלנית מדי. עצלנית להתאמן, להתעקש, לכאוב, להשקיע באביזרים שמיועדים להקל על הכאב וההליכה. לאילו מכן שלא התייאשו,  הנה כמה טיפים לחיים פחות קשים. אני אמשיך לסבול מאחיותיהן השטוחות אך לא פחות אכזריות, מה שלא מונע ממני להמשיך להתאהב ולהיפגע בכל פעם מחדש.

מינימלית בלוג אופנה

תעודת זהות:

מה: נעלי עקב בהדפס פופ ארט משגע, מידה 36, גובה 9 ס"מ. במצב טוב, ננעלו רק בבית לניסיון ומעידות. 

מי: Nine West.

מתי ללבוש: עם אאטופיט סולידי ומעקה בטיחות בקרבת מקום (אלא אם כן את מתורגלת בעקבי סיכה).

מחיר: 60 ש"ח. 

בא לך על הנעליים? רוצה עוד פרטים/תמונות? כתבי לי למייל.

לא הסגנון שלך? המידה לא מתאימה? אולי בפעם הבאה יגיע פריט החלומות - הירשמי לעדכונים מהבלוג!