02/09/15

ניוז פלאש ♡ באיחור אופנתי (כיאה לבלוג אופנה), מינימלית התחדשה בחשבון אינסטגרם - מוזמנות לעקוב [email protected]

את העגילים שאני מציעה השבוע למכירה מאוד קל לי להעביר הלאה, מאחר והם הדבר הכי רחוק מהטעם שלי. איך הם הגיעו אלי למלתחה ולמה בכל זאת לקח לי 4 שנים לוותר עליהם?

מינימלית בלוג אופנה

הסגנון שלי עבר הרבה גלגולים עם השנים, אבל אני חושבת שיש כמה קווי יסוד מנחים שתמיד היו שם ברקע:

אוברסייז. אני לא לובשת צמוד head to toe. הטופ או המכנסיים, אחד מהם חייב להיות משוחרר; מושלם לחום הישראלי (וגם מרזה כמובן). עם תיק ענק בצד (אין דבר כזה גדול מדי), אני מסודרת.

הדפסים. קראש רציני. פסים, מנוחש, פריסטייל; אני לא שבעה לעולם מהדפסים יפים.

הערצה מביכה לניינטיז. מחפשת מהנדסת מוכשרת שתביא לחיים את התכנית הסודית שלי לבנות מכונת זמן שתטיס אותי לצפות בלייב בהתרסקות של נעמי קמפבל על המסלול ולמרר בבכי כשג'וני דפ וקייט מוס נפרדו. 

גזרות נשיות ומראה מתוקתק אף פעם לא היו כוס התה שלי, ולכן העגילים החביבים האלו של מיכל נגרין לא בדיוק השתלבו לי במלתחה.

בן זוגי קנה לי אותם כמתנה לולנטיינס הראשון שחגגנו ביחד, ממש כמה חודשים לתוך הקשר. אז הוא עוד לא פענח (ועד היום לא ממש) את הסגנון שלי, ובשילוב עם חוסר העניין וההבנה הבסיסיים באופנה, הוא פנה לפתרון מתבקש וקל: איזו רשת מצליחה בקרב נשים? מיכל נגרין! לזכותו ייאמר שהוא בחר זוג סולידי וחמוד שמדי פעם ענדתי כדי להרגיש girly girl לכמה רגעים.

השנים חלפו והמתנות, רובן מפוספסות, נצברו במגירות (כמו פחמימות לדיאטה, מתנות הן האויב הגדול של מי ששואפת לייצר מלתחה מינימליסטית). עם הזמן הגענו למסקנה משותפת שעדיף שאני אתרכז במה שאני מבינה בו והוא כנ"ל (בחירת פריטים אופנתיים לטעמי - פחות). פעם מאוד התנגדתי למתנות 'בהזמנה'. נראה לי כה רומנטי שבן הזוג יבין את הטעם שלי ויצליח לבחור פריט שיפיל אותי מהרגליים. היום אני מבינה שזה נחמד אבל לא באמת חשוב, ושאם אני זוממת על פריט שווה כדאי פשוט לכוון אליו - מתכון להצלחה בכל יום הולדת או סיבה למסיבה (שכדאי שיהיו הרבה, כי יש לי ווישליסט ארוכה ויקרה).

תעודת זהות:

מה: זוג עגילי קליפס (נצמדים ללא חורים) בדוגמת פרח, נענדו מספר פעמים ובילו את רוב חייהם בקופסה.

מי: ממלכת הפיות של מיכל נגרין.

מתי ללבוש: במצב רוח מתוק במיוחד.

מחיר: 50 ש"ח. בא לך על העגילים? רוצה עוד פרטים/תמונות? כתבי לי למייל.

לא התחברת? אולי בפעם הבאה יגיע פריט החלומות - הירשמי לעדכונים מהבלוג!