27/07/15

פעם הייתי משאירה חצי מהמשכורת החודשית שלי בזארה, בלי להגזים. הייתי מסיימת משמרת במסעדה שבה מלצרתי, ונוסעת עם שק הטיפים השמנמן לסניף הקבוע שלי, אז בחיפה. כל המוכרים הכירו אותי, עד כדי כך שהסכימו פעם לתת לי להחזיר מעיל בשווי 600 ש"ח שהספקתי כבר לגזור ממנו את התוויות הפנימיות. מה הם 600 ש"ח לעומת שימור לקוחה נאמנה שמגהצת בערך פי 4 בחודש? 

קראתי להתקפי הקניות האלו קריזארה (מוזמנות לגנוב, לא רכושנית).

מינימלית בלוג אופנה

לא קניתי ברשת בערך שנה. לא מתוך החלטה גדולה או אג'נדה. 

המחירים עלו, ובמקביל האיכות כבר לא מה שהייתה פעם (יש לי זוג מגפיים שלהם שאחרי 8 חורפים אינטנסיביים נראים חדשים. לעומת זאת באביב הקודם רכשתי שם 3 זוגות סנדלים - כולם ללא יוצא מן הכלל במצב נוראי היום, ולא ראוי למסירה אלא לפח).

התחלתי לקנות באינטרנט במקום בחנויות. 

ובעיקר - עם השנים התחלתי להסתובב בסניפים השונים בתחושת דז'ה-וו. הכל הרגיש כאילו כבר קיים אצלי בארון! העונות התחלפו, טרנדים באו, הלכו וחזרו, והחנות נראתה כמו תצוגת תכלית של הארון העמוס שלי.

לאט לאט פשוט הפסקתי. 

מינימלית בלוג אופנה

את החולצה שבצילום אימא שלי קנתה לי בסיבוב קניות משותף. חולצה אלגנטית, עדינה, דקה ויפה יפה יפה, שאני לא מרגישה בה 100% בנוח. קשה להודות בעובדה שבגד שאמור להחמיא לך, בעצם לא. איך זה שגזרה סטנדרטית לא מתאימה למבנה גוף סטנדרטי? 

ההכחשה הותירה את החולצה תלויה בארון, נשלפת לפחות פעם בחודש כאופציה, בתקווה שהפעם משהו יהיה שונה ותמיד חוזרת לקולב בתסכול. היא דוגמה מובהקת לכך שיש לי המון פריטים יפים בארון ועדיין אין לי מה ללבוש (תזכורת -  מכאן יצאתי לדרך). אגב, בלינק הזה אתן יכולות לאבחן בפשטות גאונית אך לא מבוססת מדעית למה הארון שלכן גם לוקה בבעיה הזו. 

מינימלית בלוג אופנה

אני לא באמת יודעת לשים את האצבע על הסיבה שלדעתי היא לא מחמיאה לי. רוב הסיכויים שאם הייתן רואות אותה עלי לא הייתן מסכימות. אבל ההרגשה האישית היא של חוסר נוחות ולכן דינה נחרץ.

מדגמנת אותה באלגנטיות-על: ליבי איילת החן, שהחולצה נוצרה עבור הגזרה שלה. תראו איך הבד נשפך (אנחת עונג):

מינימלית בלוג אופנה

תעודת זהות:

מה: חולצה נשפכת ורכה בגוון חום בהיר וטאץ' זהוב בכתפיים והשרוולים. נלבשה פעם-פעמיים, כמו חדשה.

מי: זארה.

מידה: S.

מתי ללבוש: כשבא לך לדגמן עדינות.

מחיר: 50 ש"ח. בא לך על החולצה? רוצה עוד פרטים/תמונות? כתבי לי למייל.

לא התחברת? אולי בפעם הבאה יגיע פריט החלומות - הירשמי לעדכונים מהבלוג!