11/07/15

פריט חדש נחת בבלוג המינימלי - זוג נעליים, מהניילונים, של ספינת האם (Asos כמובן!).

אני מרשה לעצמי להניח בוודאות שאין בעולם הזה אישה שלא שמרה פעם בגד שלא מתאים לה בתירוץ עתידי מסוים ויצירתי במיוחד.

זה לא הסגנון שלי אבל אולי יום אחד במקרה אצטרך כזו שמלה בדיוק.../ הג'ינס מהתיכון קטן אבל עוד מעט ארזה מספיק והוא יעלה עלי שוב! / זה בגד די מזעזע אבל הי, הוא יתאים למלא תחפושות בפורים! (מודה באשמה, ובסופו של דבר בגדי פורים היו הבגדים שהיה לי הכי קל לוותר עליהם ולהעביר לתרומה). 

אינסוף תירוצים, אינסוף בגדים. 

*אגב תירוצים, פעם, מזמן, בתקופה שבה לצערי רק למדתי ללכת ונקראת שנות התשעים (אומרים שהיה כאן שמח ועצוב ואופנתי), היה בעיתון 'העיר' (סממן ניינטיזי מובהק) מדור אופנה קסום ושנון. 'הצעקה האחרונה' של נילי לנדסמן ותמר קרוון היה מצחיק, אסתטי ולא לקחת את עצמו יותר מדי ברצינות. אחד המאפיינים העיקריים שליוו ברקע את הטקסטים הן כל הסיבות הקטנות שנשים ממציאות כדי לרכוש אופנה. את  הספר שקיבץ את מיטב הטורים קראתי מזמן ואני תמיד חוזרת אליו בשביל הצילומים והוייב הנוסטלגי.

בחזרה לנעליים, הן מקרה קיצון של תופעת התירוצים (שאני אישית שכללתי לדרגת אומנות) - הן גדולות עלי ובכל זאת השארתי אותן אצלי. לא רווח של מילימטר או שניים, פשוט גדולות. שכנעתי את עצמי שאולי בחורף, עם גרביים ממש ממש עבות...הן יתאימו. או זה או שכפות הרגליים שלי לא סיימו לצמוח עדיין, אסור לפסול אופציות.

מינימלית בלוג אופנה

בשורה התחתונה, ההזמנה הזו הייתה שרשרת תקלות - החל בעובדה שהזמנתי מידה גדולה מהמידה הרגילה שלי (36). להגנתי, הנעליים הקודמות שהזמנתי מ-asos הגיעו בטעות במידה 37 והיו נוחות ומתאימות ואפשר להכתיר אותן כאחת מהרכישות הכי מוצלחות שלי מהאתר עד היום. אז הרשיתי לעצמי לשחזר את הטעות שהם עשו ולהזמין 37 גם בפעם שאחרי, ואת ההמשך כבר הבנתן.

למה לא החזרתי אותן? הכחשה. תירוצים. סירוב להודות ברכישה לא מוצלחת. עצלנות (באמת שבין התירוצים שעברו לי בראש היו: איך לעזאזל אני שולחת בחזרה קופסת נעליים ושבכלל אין לי כוח לחזור לדואר, אני בחורה עסוקה).

החורף הקודם עבר, כפות הרגליים שלי עדיין קטנות (לא מתלוננת), והנעליים שוכבות בקופסה, בשקט, בחושך, לבד. הגיע הזמן לגאול אותן - these shoes were made for walking.

מינימלית בלוג אופנה 

תעודת זהות:

מה: נעלי אוקספורד שטוחות בסגנון ג'אז, שחורות ומבריקות עם נצנצים סגלגלים. חדשות מהקופסה.

מי: Asos.

מידה: מתאימות ל-37-38 (מידה רשומה- 4 UK).

מתי ללבוש: עם פלייליסט של מייקל ג'קסון ברקע.

מינימלית בלוג אופנה

מחיר: 80 ש"ח. בא לכן על הנעליים? רוצות עוד פרטים/תמונות? כתבו לי למייל

**עדכון - הנעליים נמכרו.

הירשמי לעדכונים מהבלוג!